wtorek, 3 lutego 2015

MORZE / sea

Skończyłam moje "MORZE" (zdjęcia w trakcie). To znaczy dawno je skończyłam, ale czekało w kącie na zrobienie zdjęcia. Czekało naciągnięte na blejtram. Wiem, że to może nietypowe dla quiltów takie "oramowanie" ale co tam, mi się nawet podoba.

Robiłam zdjęcia na dworze, przy pięknym słoneczku. Troszkę są przekłamane, bo światło daje cień, ale jeszcze dużo prób przede mną, żeby zdjęcia oddawały to jaki jest quilt. A i tak "na żywo" zawsze jest inny:) Takie życie:)


I finished my " SEA" (work in progres). I mean, I've finished it long ago , but I did not have a time to make a photo . Stretched Canvas waiting . I know it's unusual for a quilt to look like these, like a paint on a stretcher but I’ve wanted to try to make it like these and I like it:)


I was taking pictures outdoors in the beautiful sunshine . I know that the light makes a shadow , I know it. But I even like it. 

I nagrałam jeszcze malutki filmik, bo niektóre efekty widać dopiero w ruchu.
MORZE na you tube

And I've made a short, anprofesional film, byt some effects are visible on the move.
SEA on you tube

Dziękuję za odwiedziny:)

12 komentarzy:

 1. Przepiękny - właśnie tak naciągnięty na blejtram. Zakochałam się w nim !!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :))) dzięki:)
   (wcześniej chciałam sprytnie szybciutko z telefonu odpowiedzieć, wkleiłam uśmiechniętą buźkę ale mi się jakieś kratki pojawiły:)) aż "się" usunąć musiałam:)
   Jeszcze raz dzięki:))

   Usuń
 2. Piękny mieniący się w słońcu. Rewelacja !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne to Twoje morze :) zwłaszcza jak połyskuje przy pełnym słońcu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. I mnie się, bardzo, bardzo podoba... Napatrzeć się nie sposób :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Niezwykły.Zazdroszczę, że potrafisz tak zobaczyć tkaniny... pięknie.

  OdpowiedzUsuń
 7. "Morze, nasze morze, będziem ciebie wiernie strzec." tak mi się jakoś ta piosenka skojarzyła z ty Twoim morzem :) Świetnie wygląda jako obraz. Gratuluję pomysłu :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkim razem i każdej z osobna - Dziękuję:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Magda obejrzałam zarówno film jak i zdjęcie i i ... ten obraz jest urzekający. Patrząc mam dwa skojarzenia : 1. wyraźnie widzę piaszczystą plażę, spienioną falę przybrzeżną, płyciznę i zaczynającą się głębie i 2/ lekko rozchylone połówki żywej przydaczni :) tak czy inaczej obraz jest śliczny :)

  OdpowiedzUsuń